Paskelbta

Vandenlenčių dydžių lentelė ir pirkėjo vadovas

Šiuo metu, skirtingi gamintojai ir šio sporto entuziastai pristato vis naujas ir naujas rūšis vandenlenčių, kurios skiriasi savo forma, dydžiu, gamybos technologija, panaudotomis medžiagomis, dizaino sprendimais ir t.t.

Kai egzistuoja tokia daugybė skirtingų gamintojų ir vandenlenčių rūšių kyla pagrįstas klausimas kaip teisingai pasirinkti Jums labiausiai tinkančią vandenlentę?

Šiame straipsnyje apžvelgsime pagrindines ir svarbiausias vandenlenčių savybes, kurios bus aktualios kiekvienam norinčiam teisingai pasirinkti ir nepasiklysti.

Pasirinkę tinkamą vandenlentę pagal Jūsų patirtį ir gebėjimų lygį, bei plaukimo stilių, galėsite tiesiog mėgautis plaukimu ir linksmai leisti laiką ant vandens.

Skaityti toliau Vandenlenčių dydžių lentelė ir pirkėjo vadovas
Paskelbta

Ekstremali šventė

Bernvakaris, mergvakaris ar nepamirštamas gimtadienis?

Nesvarbu kas tai ar paskutinis susižadėjusio vyro vakarėlis kaip nevedusio žmogaus, paskutinis merginų pasispardymas iki vestuvių ar paprasčiausiai nepamirštamas gimtadienio vakarėlis, šventė, yra gera kai ja prisimeni visą gyvenimą, būtent tokį vakarėlį siūlome pradėti vandenlenčių parke AWAY.
Elektrėnų marios yra praktiškai Elektrėnus centre, nuo Vilniaus ir Kauno esame už 50 kilometrų. Pradėti galime nuo lengvo praplaukimo sistemoje, kur galėsite išbandyti savo įgūdžius ant vandenlentės, vandens slidžių ar vandeniui pritaikytos riedlentės, jei to daryti dar neteko, nieko baisus turim patyrusius instruktorius. Daugumai užtenka šios pramogos, bet jei Wake parkas nebestebina siūlom pasiimti katerį:

Skaityti toliau Ekstremali šventė