Paskelbta

Ekstremali šventė

Bernvakaris, mergvakaris ar nepamirštamas gimtadienis?

Nesvarbu kas tai ar paskutinis susižadėjusio vyro vakarėlis kaip nevedusio žmogaus, paskutinis merginų pasispardymas iki vestuvių ar paprasčiausiai nepamirštamas gimtadienio vakarėlis, šventė, yra gera kai ja prisimeni visą gyvenimą, būtent tokį vakarėlį siūlome pradėti vandenlenčių parke AWAY.
Elektrėnų marios yra praktiškai Elektrėnus centre, nuo Vilniaus ir Kauno esame už 50 kilometrų. Pradėti galime nuo lengvo praplaukimo sistemoje, kur galėsite išbandyti savo įgūdžius ant vandenlentės, vandens slidžių ar vandeniui pritaikytos riedlentės, jei to daryti dar neteko, nieko baisaus turim patyrusius instruktorius. Daugumai užtenka šios pramogos, bet jei Wake parkas nebestebina siūlom pasiimti katerį:

Mes siūlome pažintinius plaukimus, banglenčių pamokas, plaukimus vandenlentėmis, viską, kad patenkinti visus jūsų vakarėlio poreikius. Su katerio pagalba Elektrėnų marios gali greitai tapti banguotos jūros kopija, kur galėsit išbandyti wakesurf lentą.
Valtį siūlome su kapitonu, taigi viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirodyti ir gerai praleisti laiką!

Išduosiu paslaptį, dauguma atsistoja per pirmus bandymus, o per antrus jau bando paleisti virvę! Galbūt netgi galėsite atsistoti pakankamai ilgai, kad kažkas užfiksuotų nuotrauką!
Tiems, kurie bijo užsiimti veikla ar nori maloniai papietauti kol kiti užsiima pramogomis vietoje turime piceriją, vandens motociklo nuoma, irklenčių nuomą ir bene skaniausius vaisinius kokteilius mieste.