Paskelbta

Vandenlenčių stovykla

Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar pažengęs wakeboard‘o sportininkas, vandenlenčių stovykla padės jums tobulinti savo įgūdžius ir susitikti su bendraminčiais stovyklautojais.

Vandenlenčių vasaros stovyklose aptariama sporto istorija, triukai, saugumas, rankų signalai, vandenlenčių įranga, terminai, žargonai ir praktiškai viskas kas yra aplink wakeboardą. Stovyklose yra įvairaus lygio ir amžiaus programos, tarp jų ir vandenlenčių stovyklos vaikams.

Wakeboard vasaros stovyklose dirba profesionalūs sportininkai, kurie daugiausiai dėmesio skiria wakeboard‘o valdymui, pusiausvyrai, manevringumui ir saugumui. Vandenlenčių sportas yra vienas iš geriausių dalykų, kuriuos galite nuveikti vasaros dieną, tad kodėl nepraleidus vandenlenčių stovykloje visą savaitę ar daugiau? Vandenlenčių parkas AWAY Elektrėnai siūlo vasarą praleisti aktyviai. Apie planuojamas vandenlenčių stovyklas informaciją galite gauti el. paštu info@away.lt Susimatysim parke!

Paskelbta

Slingshot 2021 wakeboards

Pildome e-parduotuvę NAUJAIS SLINGSHOT produktais! 

Tarp naujų prekių gali rasti SLINGSHOT 2021 WINDSOR VANDENLENTE, Slingshot komanda sako, kad lentos savininkas James Windsor daugiau laiko praleidžia vandenyje nei sausumoje, todėl šią lentą naudojo maksimaliai!

Apie kitus wakeboardus pasakoja Slingshot komanda:

Dėl patogumo galite atskirai rasti mūsų parko lentas ir katerio lentas atnaujintame E-shope.

Paskelbta

Vandens batutai

Kokia gi vasara be saulės, draugų ir vandens linksmybių? Kviečiame užsukti į katik pastatytą batutų parką ant vandens Elektrėnuose AWAY wake parke, ant šių vandens batutų pramogauti gali visa šeima. Tereikės įsigyti bilietą vos už penkis eurus ir gali nerti į nuotykius!

http://away.lt
Paskelbta

Ronix 2021

Ateina ruduo, kartu su savimi atsineša ir RONIX 2021 kolekciją. Šį sezoną RONIX ir toliau koncentruojasi į tai, kuo yra išsiskirtiniai: Tvirtumu ir šiuolaikiškais stiliais.
Kviečiame paganyti akis į 2021 kolekcijos katalogą.
Primename, kad atliekant išankstinį prekių užsakymą galime pasiūlyti geriausią pasiūlymą, kokio nebus iki kito sezono galo 🙂 !

Paskelbta

Vandenlenčių dydis ir pirkėjo vadovas

Šiuo metu, skirtingi gamintojai ir šio sporto entuziastai pristato vis naujas ir naujas rūšis vandenlenčių, kurios skiriasi savo forma, dydžiu, gamybos technologija, panaudotomis medžiagomis, dizaino sprendimais ir t.t.

Kai egzistuoja tokia daugybė skirtingų gamintojų ir vandenlenčių rūšių kyla pagrįstas klausimas kaip teisingai pasirinkti Jums labiausiai tinkančią vandenlentę?

Šiame straipsnyje apžvelgsime pagrindines ir svarbiausias vandenlenčių savybes, kurios bus aktualios kiekvienam norinčiam teisingai pasirinkti ir nepasiklysti.

Pasirinkę tinkamą vandenlentę pagal Jūsų patirtį ir gebėjimų lygį, bei plaukimo stilių, galėsite tiesiog mėgautis plaukimu ir linksmai leisti laiką ant vandens.

Skaityti toliau Vandenlenčių dydis ir pirkėjo vadovas
Paskelbta

Ekstremali šventė

Bernvakaris, mergvakaris ar nepamirštamas gimtadienis?

Nesvarbu kas tai ar paskutinis susižadėjusio vyro vakarėlis kaip nevedusio žmogaus, paskutinis merginų pasispardymas iki vestuvių ar paprasčiausiai nepamirštamas gimtadienio vakarėlis, šventė, yra gera kai ja prisimeni visą gyvenimą, būtent tokį vakarėlį siūlome pradėti vandenlenčių parke AWAY.
Elektrėnų marios yra praktiškai Elektrėnus centre, nuo Vilniaus ir Kauno esame už 50 kilometrų. Pradėti galime nuo lengvo praplaukimo sistemoje, kur galėsite išbandyti savo įgūdžius ant vandenlentės, vandens slidžių ar vandeniui pritaikytos riedlentės, jei to daryti dar neteko, nieko baisaus turim patyrusius instruktorius. Daugumai užtenka šios pramogos, bet jei Wake parkas nebestebina siūlom pasiimti katerį:

Skaityti toliau Ekstremali šventė